Cudowny napój Choco Lite: napój i smuklejszy

Wynalazki takie jak samochody, autobusy i pociągi pozbawiają ludzi ruchu i bezlitośnie obciążają ich dodatkowymi kilogramami. Problem pogłębia obfitość gastronomii na półkach sklepowych oraz zawartość konserwantów, wzmacniaczy smaku i stabilizatorów w nowoczesnych produktach. Niestety nadwaga wpływa nie tylko na wygląd, ale także na samopoczucie. Ale czy w trosce o dobrą sylwetkę warto wytężyć się na siłowni i odmówić sobie ulubionych przysmaków, czy wystarczy kupić „Choco Lite” i po prostu poczekać, aż waga odejdzie?

Co to jest „Choco Lite”

Reklamodawcy twierdzą, że Choco Lite to w 100% naturalne składniki wspomagające szybką utratę wagi. Ale czy tak jest naprawdę i czy warto ślepo ufać reklamie? „Choco Lite” produkowany jest w kartonikach w postaci proszku, który przed użyciem należy rozpuścić w gorącej wodzie.

Jak schudnąć pijąc Koko

Producent leku oświadcza, że:

skutecznie walczy z nadwagą;
eliminuje oznaki cellulitu;
eliminuje trądzik i zaskórniki.

Oto proste rozwiązanie trzech problemów naraz. Mało kto żałowałby pieniędzy za tak wspaniały napój. Ale jak zrozumieć, że to faktycznie działa?

Jaki efekt obiecuje producent wypicia koktajlu?

Wędrując po Internecie można znaleźć wiele oficjalnych stron oferujących ten produkt, ale ze szczegółami zupełnie innych firm: Optimus LLC, Solaris LLC itp. Na każdej z nich napisano, że jest to jedyna oficjalna strona produktu. Projekt reklamy i obietnice kampanii również były inne. Na przykład Optimus LLC stwierdza, że Choco Lite:

spala i usuwa tłuszcz;
uelastycznia i napina skórę;
usuwa nadmiar płynów z organizmu.

Oto właściwości przypisywane napojowi przez inną witrynę:

wzmacnia układ odpornościowy;
tworzy środowisko, w którym różne guzy nie mogą rosnąć;
jest naturalnym antybiotykiem;
zmniejsza ilość lipidów we krwi, gdy jest ich za dużo z powodu pewnych chorób;
obniża poziom cukru we krwi;
skutecznie hamuje rozwój organizmów chorobotwórczych;
działa jako przeciwutleniacz, czyli poprawia nastrój, dodaje wigoru i energii, zwiększa ogólną witalność, zwiększa wydolność;
przyspiesza metabolizm, nie dopuszczając do pozostawania w organizmie niczego zbędnego, w tym tłuszczu, w postaci różnego rodzaju złogów, a także zapobiega zatrzymywaniu się płynów w tkankach;
pomaga oczyścić skórę;
usuwa cellulit;
daje efekt sytości, zmniejszając w ten sposób apetyt.

Skład produktu: co jest napisane na opakowaniach różnych producentów

Aby dowiedzieć się, czy wszystkie powyższe właściwości są słusznie przypisane napojowi, spójrzmy na jego skład. Informacje na opakowaniach produktów różnych producentów są różne.

rozdrobnione ciało grzyba reishi;
zielone ziarna kawy;
jagody goji i assai;
nasiona Chia;
cukier;
odtłuszczone mleko w proszku;
naturalny proszek kakaowy;
syrop glukozowy;
tłuszcz roślinny;
białko mleka;
aromat jest identyczny z naturalnym.

Czy „Choco Lite” jest sprzedawany w aptekach

Nie udało się więc dowiedzieć, kto jest prawdziwym producentem leku „Choco Lite”, jaki jest jego prawdziwy skład. Na której z oficjalnych stron kupić pożądany produkt, trudno się zdecydować. Może warto poszukać go w aptekach? Ale niestety tego napoju nie było w sieci aptek. A pytanie, jak powinno wyglądać oryginalne opakowanie, pozostało otwarte.

Czy można odróżnić oryginał od podróbki

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, na której stronie internetowej oferowany jest oryginalny napój. Najprawdopodobniej w ogromie naszej rozległej ojczyzny oryginał w zasadzie nie istnieje, a wszystko, co oferuje wielu rosyjskich producentów, można bezpiecznie nazwać imitacją importowanego produktu, którego rodzic pozostał nieznany.

Przeciwwskazania do stosowania leku „Choco Lite”

Na szczęście dla wszystkich, którzy odważyli się spróbować tego trunku, nie zaszkodził. Jednak ten pozornie nieszkodliwy napój ma pewne przeciwwskazania:

osoby poniżej szesnastego roku życia;
kobiety w ciąży i karmiące piersią;
reakcje alergiczne lub indywidualna nietolerancja składników;
choroba hipertoniczna.