Jak schudnąć pijąc Koko

Kiedy większość ludzi myśli o czekoladzie, myślą o tłustych i słodkich słodyczach, które psują dietę. Jednak proszek kakaowy w swojej najczystszej postaci jest najsilniejszym naturalnym środkiem tłumiącym apetyt na świecie.

Jest także źródłem antyoksydantów, substancji poprawiających nastrój oraz wysokiej jakości białka. W tym artykule zobaczysz, jak łatwo schudnąć bez konieczności zmagania się z ciągłym pragnieniem jedzenia.
Kup czysty proszek Choco Lite – nie pij czekolady. Czekolada pitna to proszek kakaowy zmieszany z dużą ilością cukru, który nie pomoże Ci dużo schudnąć. Proszek kakaowy można znaleźć w dziale pieczenia lokalnego supermarketu.

Jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii lub Australii, kup Cadbury Bourneville Cocoa. Ma uspokajający i lekko gorzki smak. Jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych, Nestle lub Hersheys.

Zainstaluj czajnik. Wsyp łyżkę kakao do filiżanki. Napełnij kubek gorącą wodą, dodaj kakao łyżką i odstaw na kilka minut do ostygnięcia, a następnie wypij.

NIE WOLNO dodawać cukru ani mleka, ponieważ zmniejszy to efekt tłumienia apetytu. Kakao będzie miało gorzki, ale nie smaczny smak. Poczujesz, że zmniejszy się Twój apetyt.

Za każdym razem, gdy chcesz coś zjeść, nalej sobie filiżankę kakao. To jest „post kakaowy”. Samo kakao zawiera rozsądną ilość wysokiej jakości białka, a ponieważ zawartość kofeiny jest niższa niż w kawie czy herbacie, można bezpiecznie spożywać około 125 gramów proszku kakaowego dziennie.

Upewnij się, że otrzymujesz witaminy i minerały. Jeśli całkowicie pościsz, weź tabletki witaminowe. Jeśli próbujesz tylko zmniejszyć spożycie pokarmu bez drastycznych środków, spróbuj pić kakao między posiłkami, przed i po posiłkach, aby zmniejszyć ilość spożywanego pokarmu.

Pij dużo wody i jedz dużo świeżych owoców.
Jak szybko mogę schudnąć pijąc kakao?

Jeśli jesteś w pracy i tkwisz za biurkiem, trzymaj czajnik. Kakao powinno być twoim substytutem kawy.

Nie przyjmuj innych źródeł kofeiny podczas postu kakao. 125 gramów (4,4 uncji) kakao zawiera 300 mg kofeiny. Jest to w rozsądnych granicach i odpowiada czterem lub pięciu filiżankom kawy.

Jeśli jednak pijesz kawę, a także kakao lub herbatę, przekroczysz limit kofeiny i doświadczysz bezsenności. A bezsenność powoduje przekąskę o północy.

W miarę możliwości przerywaj sobie. Nikt nie może schudnąć bez zniekształceń.

Nie próbuj tej diety, jeśli jesteś w złym stanie zdrowia.
To nie znaczy, ale co do diabła. NIE próbuj tej diety, jeśli masz alergię na kakao.

Nie przedawkuj tej diety. Jest to doskonały środek zmniejszający apetyt i może być zbyt dobrym środkiem zmniejszającym apetyt. Jeśli nie będziesz ostrożny, zmienisz się w Karen Carpenter. Chcesz być szczupły. Nie chcesz umrzeć z głodu.