Jak szybko schudnąć 5 kg w 3 dni? 4 proste sposoby jak schudnąć!

Oczywiście jest mnóstwo filmów na ten temat jak schudnąć 115 kg w 2,5 dnia, jak schudnąć 36 kg w 2 godziny i tak dalej. Ja zrobiłem, przygotowałem film jak schudnąć 5 kg w 3 dni.

I to działa w 100%. Oczywiście to będzie zależało od osoby, ale więcej szczegółów powiem w trakcie filmu. I teraz po kolei wszystko rozjaśnię. Po pierwsze co składa się na naszą wagę? Czyli w momencie kiedy my stajemy sobie na wagę, patrzymy jest jakaś liczba, to co się na to składa? I pewnie tak jak już niektórzy mnie oglądają Ci którzy mnie nie oglądali to już tłumaczę.

Na tę wagę składa się masa mięśni, napiszemy M.M Do tego dochodzi jeszcze nam tkanka tłuszczowa czyli piszemy T. T Do tego dochodzi nam zawartość jelit czyli piszę po prostu J jak jelita i do tego dochodzi nam jeszcze poziom wody w organizmie. Tutaj jest zawartość jelit i żołądka, ale w skrócie niech to będą jelita.

Czyli te 4 kwestie tak naprawdę głównie będą składały się na nasza wagę. Czyli = waga. Muszę wymienić markera bo mi słabo pisze. Więc teraz tak co można zrobić żeby schudnąć 5 kg w 3 dni? Jak myślisz, daj mi znać w komentarzu. Jeżeli chodzi o mięśnie nie da się w ciągu 3 czy 5 dni, czy w ciągu tygodnia zbudować nie wiadomo ile mięśni. Więc tego tematu nie będziemy ruszać. Jeżeli chodzi o tkankę tłuszczową w 3, 5, 7 dni na pewno da radę trochę spalić, ale to będą raczej wartości rzędu kilkadziesiąt, kilkaset gramów.

Także tkanki tłuszczowej też nie będziemy ruszać. To co nam zostaje? Zawartość jelit i woda, poziom wody w organizmie. I tym się w tym filmie właśnie zajmiemy. Po pierwsze zawartość żołądka i jelit w naszym organizmie może być nawet kilka kilogramów jedzenia w jednym momencie. Oczywiście to zależy od osoby. Bo osoby, które są szczuplutkie to raczej też będą mniej jadły. Więc raczej też dużo mniej zawartości jelit czy żołądka będą miały.

Ale takie osoby, które ważą już trochę więcej to wtedy trochę więcej mogą zjeść i wtedy trochę więcej tej zawartości będzie. I teraz pokazując, naświetlając jeżeli nasze jelita wyglądają tak i mamy zapełnione je tym jedzeniem czyli najczęściej to co mówiłem też w innym nagraniu że osoby, które sobie jedzą często no to cały czas dokładają do tych jelit tego jedzenia. No to nie ma co się dziwić, że ta waga im stoi w miejscu albo nie spada. No bo zawartość jelit po prostu jest na maxa. Jelita są na maxa wypchane jedzeniem.

Jeszcze do tego jak mamy jelita wypchane jedzeniem jeszcze do tego jest żołądek, który też jest wypełniony no to ileś tutaj gramów, set gramów, kilogramów się mieści jedzenia.

Więc teraz jeżeli chcesz pozbyć się zawartości jelit i żołądka no to na logikę co należy zrobić? Jeść mniej i rzadziej. Czyli tak pierwszą rzecz, którą polecam zrobić żeby zmniejszyć lub pozbyć się zawartości jelit to jest post przerywany. Wpiszę w skrócie P P. Na temat postu przerywanego wydałem ebooka post przerywany. To jest pierwszy polski ebook.

Mam też całą playlistę nagrań na YouTube, więc jak ktoś wpisze Bartek Szemraj post przerywany to wyskoczy około 15, 20 filmów na ten temat. Bardzo polecam to zobaczyć. Oczywiście jeżeli ktoś je 5, 10, 15 razy dziennie to nie polecam od razu wejść na post przerywany tylko jak do każdego innego sposobu odżywiania należy się stopniowo zaadaptować.

O tym jak też mówię w pozostałych filmach. Jeżeli nie wiesz to po prostu do mnie napisz, zostaw komentarz bądź i porozmawiamy sobie. To jest pierwsza kwestia. Może być 12 na 12, może być 16 na 8, może być nawet dzień w którym w ogóle nie jesz tylko pijesz wodę, kawę lub herbatę.

Jak najbardziej. Nie ma problemu. Możesz nawet 2, 3 dni nie jeść jeżeli jesteś odpowiednio do tego zaadaptowany bądź zaadaptowana. Jeżeli zrobisz sobie przerwę od jedzenia przez 1 lub 2 dni to praktycznie całe jedzenie które w Tobie jest ono z Ciebie że tak powiem wyjdzie i wtedy jesteś oczyszczony bądź oczyszczona z tego jedzenia.

I wtedy automatycznie ta waga Ci spadnie. I bardzo często jest tak, że osoby, które robią sobie post przerywany np. 48 godzin, to po tych 48 godzinach ważną 2, 5 kg mniej. I dlatego nagrałem przede wszystkim ten film jak schudnąć 5 kg w 3 dni. Bo robiąc post przerywany np. przez te 3 dni można bardzo dużo właśnie kilogramów stracić np. tyle. To jest pierwsza kwestia.

Drugi sposób, który bardzo polecam tutaj mieliśmy jelita to teraz zajmiemy się jeszcze wodą, poziomem wody w organizmie. Dlatego że bardzo dużo szczególnie kobiet narzeka na problemy z tym, że odkłada im się woda podskórna.