Zrzeczenie się

Należy zauważyć, że www.mediclinic.com.pl nie zastępuje porad fizycznych, psychicznych, leczenia ani diagnozy otrzymywanych od profesjonalistów w życiu osobistym.

Informacje na stronie www.mediclinic.com.pl w formie grafiki, tekstów, zdjęć itp. Należy wykorzystywać wyłącznie w „celach informacyjnych”, a nie w inny sposób. Prosimy każdego z was, aby skonsultował się z lekarzem lub lekarzem rodzinnym w celu uzyskania najlepszego leczenia i porady, ponieważ ich słowo ma pierwszeństwo przed tym, co jest tutaj napisane. Nie ignoruj ​​porad lekarzy rodzinnych, szczególnie w przypadku wszelkiego rodzaju fizycznych i psychicznych schorzeń.

Jeśli czujesz, że trzeba pilnie leczyć się w nagłych wypadkach, 999 to numer, pod który można zadzwonić na miejscu lub ważna jest rozmowa z lekarzem. www.mediclinic.com.pl nie traktuje własnych interesów, nie poleca badań i nazwisk lekarzy, usług i produktów, opinii i jakichkolwiek innych informacji wymienionych tutaj.

Pracownicy www.mediclinic.com.pl są dobrze wyszkoleni i dobrze poinformowani, aby obsługiwać wszystkie zapytania, i będą szanować tylko Twoje życzenia, zdrowie, zdrowie i kwestie medyczne. Strona zawiera również informacje, które mogą być jednocześnie jednoznaczne pod względem seksualnym i zawierają informacje, które w przypadku obraźliwych treści zachęcamy do szukania pomocy w innym miejscu.

Wreszcie www.mediclinic.com.pl zapewnia informacje na zasadzie „jaka jest”, a nie inaczej.